Szkolenie, wycieczka i rajd na początek sezonu

Szkolenie, wycieczka i rajd! Rozpocznij sezon z Triumphem

Jest jeden sposób na rozpoczęcie sezonu 2021 z przytupem - Karkonosze Ride Event 2021

Triumph Polska ma przyjemność zaprosić na otwierającą sezon imprezę. W przepięknych okolicznościach, na krętych trasach szosowych i szutrowych, spotkamy się na przełomie kwietnia i maja. 

W długi majowy weekend ( 30.04 – 03.05) odbędzie się Karkonosze Ride Event. Na uczestników imprezy czekają aż 4. dni atrakcji, trasy, przewodnicy, 4 godzinne szkolenie offroadowe przygotowane we współpracy ze szkołą Proenuro.pl,  jednodniowy rajd i jazdy testowe najnowszymi modelami marki Triumph. Mało? Oczywiście w cenie jest także nocleg i wyżywienie! 

(hotel i jego obłożenie przygotowane z uwzględnieniem reżimu sanitarnego)Co trzeba wiedzieć? Impreza startuje w piątek 30.04.2021 w miejscowości Bolków, koło Jeleniej Góry. Dostępne są miejsca w trzech grupach: GT (szosowa), RALLY (lekki offroad), RALLY PRO (nieco cięższy offroad). Każda grupa posiada przewodnika i wcześniej przygotowane trasy. 

Bazą noclegową będzie przytulna Villa Elizabeth, w samym centrum tej urokliwej, XIII-wiecznej miejscowości. 

Termin imprezy: 29.04-03.05.2021

Miejsce: Bolków, Dolny Śląsk

Ilość uczestników: ograniczona! 

W cenie imprezy znajdziecie: 

  • 3x nocleg (miejsce w pokoju 2- lub 3-osobowym, pokoje bardzo przestronne, pojedyncze łóżka, wysoki standard)
  • 3x śniadania 
  • 3x obiadokolacja
  • 4x lunch w ciągu dnia
  • przygotowane trasy + GPX
  • przewodnik dla każdej z grup
  • bus techniczny
  • jazdy testowe nowymi modelami Triumph

 

W cenie imprezy nie ma:

  • wynajmu motocykla

 

Grupy - co trzeba wiedzieć? 

Grupy dostosowane są do Waszych potrzeb, tak żeby każdy kilometr był przyjemnością. Grupa GT zobaczy najciekawsze zakątki Kotliny Kłodzkiej i Kotliny Jeleniogórskiej. Mniej znane, kręte boczne drogi i przepiękne widoki. Grupa GT dedykowana jest motocyklom szosowym.W Rally wybierzemy się na podbój najciekawszych dróg szutrowych regionu, przeplatanych gorszej jakości, bocznymi drogami asfaltowymi. Grupa Rally to prawdziwe adventure, dla uczestników o dowolnym poziomie umiejętności - także na oponach 50/50. Rally Pro pokona dziennie więcej kilometrów, w cięższym terenie. Nadal jednak celem wyjazdu jest miłe spędzenie czasu, więc zadbamy o odpowiedni stosunek trudności do zabawy. W grupie Rally Pro wymagane są opony offroadowe, które posiadają bieżnik pozwalający na jazdę w terenie.

Dodatkową atrakcją dla grup Rally i Rally Pro jest 4-godzinne szkolenie offroadowe prowadzone przez ekipę Proenduro.pl.GRUPA GT

Typ podłoża: 100% asfalt 

Średnia dzienna: ok. 300 km

Trudność: Niska

GRUPA RALLY:

Typ podłoża: 50% asfalt, 50% offroad

Średnia dzienna: ok. 200 km 

Trudność: Niska

GRUPA RALLY PRO:

Typ podłoża: 30% asfalt, 70% offroad

Średnia dzienna: ok. 200-250 km 

Trudność: Średnia

Wymagane opony min. 50/50! (typu Pirelli Scorpion Trail STR)

 

Co ciekawego będzie się działo?*

Piątek - 30.04.2021

W piątek przed południem spotykamy się na rejestracji i odprawie bezpieczeństwa. To wtedy podzieleni zostaniecie na grupy i zapoznacie się ze swoimi przewodnikami. Grupy Rally i Rally Pro pojadą na specjalnie na tą okazję przygotowane szkolenie Proenduro.pl. GT wraz z przewodnikiem wyruszy na pierwszą, zapoznawczą trasę po lokalnych, krętych drogach. W ciągu dnia wspólnie spotkamy się na lunchu.

Atrakcje na motocyklach skończą się około godziny 17:00. Od 19:00 integrujemy się przy pysznej obiadokolacji!

Sobota - 01.05.2021

Sobota to dzień wycieczkowy. W swoich grupach każdy wyruszy na wcześniej przygotowane trasy. Na motocyklach spędzimy około 6. godzin. Każda grupa będzie posiadała doświadczonego, lokalnego przewodnika. Na trasie zjemy lunch i, tak jak dzień wcześniej, w okolicach godziny 17:00 wrócimy do hotelu. Wieczór to kolejna okazja na wspólny posiłek i miłe spędzenie czasu!

Niedziela - 02.05.2021

W niedzielę plan jest jeden - rajdowa zabawa! Każdy z uczestników dostanie profesjonalny roadbook** (spokojnie, przystępny także dla osób nie mających doświadczenia) i wyruszy w malowniczą trasę. Nasz niedzielny rajd nie jest na czas: można rozszyfrowywać roadbook w samemu, w zespołach a nawet pojechać z przewodnikiem. Po drodze atrakcje, piękne widoki i wspólne ognisko. 

Wieczorem: wspólna obiadokolacja i obowiązkowo omówienie wrażeń z rajdowej “rywalizacji”. 

Poniedziałek - 03.05.2021

Na koniec niespodzianka: dla ochotników cały dzień testów najnowszych modeli motocykli marki Triumph. Oczywiście także na przygotowanych trasach. Imprezę kończymy w okolicach godziny 14:00 wspólnym posiłkiem. 

Nie czekaj! Ilość miejsc jest ograniczona, więc zapisz się jeszcze dziś! 

*harmonogram może ulec zmianie

**roadbook elektroniczny, aplikacja do pobrania na telefon (lub wersja papierowa)

 

CENA: 1790 zł

Pytania proszę kierować:

marek.drej@evolution-media.pl

tel: 784 328 666

Marek.

Rejestracja i Harmonogram eventu

Impreza Karkonosze Ride Event 2021 już się odbyła.
Na razie nie przyjmujemy rejestracji na jej kolejną edycję.